تحصیل در کالج زبان اسپانیایی

تحصیل در کالج زبان اسپانیایی

فهرست[مخفی]

اسپانیا به دلیل سبک زندگی آرام، آب و هوای عالی و آموزش با کیفیت، مقصدی محبوب برای فراگیران زبان اسپانیایی توسط دانشجویان در سراسر جهان است. از منطقه سن سباستین در شمال تا منطقه کاریر در جنوب، هر گوشه ای از این کشور دارای برنامه های تحصیلی برای آموزش زبان اسپانیایی برای دانشجویان خارجی است و مهم نیست که کدام شهر را انتخاب می کنید.

یادگیری زبان اسپانیایی برای دانشجویان جدیدالورود در این کشور یک دغدغه عملی است و آموزش این زبان در سالهای اولیه مسیر شما را برای فارغ التحصیلی بسیار هموارتر می کند.

اگر تصمیم قطعی برای تحصیل در اسپانیا دارید بهتر است که در طول ترم یا تعطیلات تابستان برای آموزش زبان اسپانیایی در کالج ثبت نام کنید. هزینه تحصیل در کالج معمولا یکسان نیست و بر اساس موسسات متفاوت است. با این حال بطور متوسط انتظار داشته باشید که میانگین شهریه حدود 2000 یورو در هر ترم ( 4000 یورو در یک سال تحصیلی) می باشد. 

برای ورود به دوره کارشناسی رشته های مختلف- دوره های پزشکی و تمامی سایر رشته ها نیاز به آزمون اوند ( Uned ) می باشد که در کالج بعمل میآید. در 6 ماه اول دانشجویان زبان اسپانیایی یاد می گیرند و در 6 ماهه دوم آموزش دروس ریاضی- فیزیک- شیمی- زیست شناسی و آمادگی آزمون زبان اسپانیایی.

در واقع کالج یک فرصت عالی برای یادگیری زبان اسپانیایی در این کشور است و به این ترتیب خود را برای موقعیت و پیشرفت فکری بیشتری قرار می دهید. یاد گیری این زبان دوم به شما کمک می کند تا مطمین شوید که گزینه های مختلفی برای تحصیل در سال اول یا دوره فوق لیسانس خواهید داشت.

تجربه یادگیری زبان اسپانیایی در کالج در این کشور روز به روز بین المللی تر می شود و شما افراد زیادی در محوطه دانشگاه خود خواهید یافت که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و به آسانی دوستان مورد نظر خود را پیدا می کنند. جالب است که تعداد اسپانیایی زبانان در جهان به سرعت در حال افزایش است. قطعا توانایی صحبت به زبان اسپانیایی در بازار کار شما در آینده بسیار مفید خواهد بود.

کالج های بسیار خوب و معروف برای یادگیری، آموزش و صحبت کردن به زبان اسپانیایی در این کشور وجود دارد و موسسه سفیران آفتاب سپنتا بهترین کالج ها را در این کشور به شما معرفی می کند. بخاطر داشته باشید که هیچوقت برای یادگیری زبان اسپانیایی دیر نیست. اما هر چه جوانتر باشید مزایای بیشتری در دستیابی به اهداف خود خواهید داشت. کالج در واقع یک فرصت استثنایی است تا ضمن یاد گیری زبان از دسترسی به کتابخانه ها و آزمایشگاههای مجهز زبان در این کشور لذت ببرید.

برای شروع حتی می توانید از منابع رایگان به صورت آنلاین استفاده کنید که به عنوان یک مکمل برای کلاسهای اسپانیا محسوب می شود. بعد از تصمیم گیری قطعی شما جهت تحصیل در 

کالج اسپانیایی ، کار شناسان موسسه سفیران آفتاب سپنتا قبل از عزیمت از ایران عالیترین ابزار یادگیری زبان اسپانیایی را به طور رایگان به شما معرفی خواهد کرد.

در حال حاضر حداکثر سن متقاضی برای ثبت نام در کالج های زبان اسپانیایی 30 سال است. داشتن دیپلم متوسطه و یا پیش دانشگاهی الزامی است. دوره کالج ها 6 ماه الی یکسال است. در کالج هایی که کارشناسان ما معرفی می کند در مقایسه با بعضی از کالج ها پایین ترین هزینه ها را دارد و امکان پرداخت شهریه بصورت اقساط را هم فراهم می کند. ضمنا اخذ پذیرش توسط موسسه سفیران آفتاب سپنتا در کوتاهترین زمان ممکن حاصل می شود.

همکاران موسسه در اسپانیا کلیه خدمات از قبیل ترانسفر فرودگاهی- باز کردن حساب بانکی – انگشت نگاری - خرید سیم کارت – ثبت نام در کالج – استقرار در محل سکونت و آشنایی با محیط شهر و کالج را در صورت نیاز و درخواست متقاضیان برای آنها انجام خواهد داد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از کالج

- سن کمتر از 30 سال

- داشتن دیپلم 12 ساله و یا پیش دانشگاهی معتبر

- ترجمه مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی و ریز نمرات به زبان اسپانیایی با تایید وزارت دادگستری و امور خارجه

- عدم سوء پیشینه و داشتن گواهی سلامت

- تمکن مالی مناسب، سند ملکی و گردش حساب مناسب بانکی ( متقاضی یا والدین)

- اخذ بیمه درمانی و پرداخت شهریه کالج

- گواهی رزرو هتل- اجاره آپارتمان- سوئیت – استودیو- خوابگاه دانشجویی...

آخرین تغییر در شنبه, 27 فروردين 1401 02:01
بیشتر در این مجموعه: کارشناسی Undergraduate »

پیام بگذارید

موسسه سفیران آفتاب سپنتا با مجوز وزارت علوم، تخصصی‌ترین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا می‌باشد.

هدف ما تحقق رویاهای شماست...

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، خیابان مطلبی نژاد، ساختمان بنیان کاوه

دفتر ایران:

02126603615

شماره همراه:

09194978538

دفتر اسپانیا:

0034653423013