موسسه سفیران آفتاب سپنتا

با ما بیشتر آشنا شوید
مؤسسه سفیران آفتاب سپنتا با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری چندین سال است که با سابقه ای درخشان و دارا بودن دو شعبه در تهران و مادرید (اسپانیا) به همراه کارشناسان با تجربه و وکلای حقوقی در تهران و اسپانیا توانسته است از بهترین دانشگاه‌های دولتی اسپانیا نسبت به اخذ پذیرش تحصیلی هموطنان عزیز اقدام نماید و به یکی از بهترین مراکز اعزام دانشجو در ایران تبدیل شود.
این موسسه دارای نمایندگی رسمی از چند دانشگاه معتبر اسپانیا برای جذب و اعزام دانشجو در مقاطع مختلف در تمام رشته های علوم تجربی – ریاضی – علوم انسانی و هنر است که به زبان انگلیسی هم برگزار می شود.
اخلاق حرفه ای این مؤسسه بر اساس تعهد صداقت، صحت، مشتری مداری، اخلاق مداری بنا شده است و تمام کارشناسان و وکلای ما در راستای حفظ این روش‌های اخلاقی می‌باشد. لذا در میان لیست مؤسسات اعزام دانشجو به کشور اسپانیا می‌توان به مؤسسه سفیران آفتاب سپنتا با مدیریت پروفسور یعقوبی که بیش از 40 سال سابقه آموزشی و پژوهشی در مقاطع مختلف در بهترین دانشگاه‌های دولتی ایران دارد اشاره کرد که به همراه تیم تخصصی خود به طور اختصاصی جهت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های اسپانیا اقدام می‌نماید.
بدین ترتیب موقعیت کاملاً امن و مناسب در خصوص تصمیم گیری متقاضیان بعمل می‌آید و در این راستا در طول پذیرش، اخذ ویزا، در دوران تحصیل و اقامت در اسپانیا از متقاضیان و خانواده‌های آن‌ها حمایت‌های همه جانبه به عمل می‌آوریم.
اگر شما نیز به دنبال ترسیم آینده روشن هستید، ما به شما تحصیل در کشور اسپانیا را پیشنهاد می‌کنیم. هم اکنون می‌توانید با تیم مشاوره ما تماس بگیرید و بطور رایگان از راهنمایی‌های کارشناسان و متخصصان با تجربه ما در امر مشاوره، بهره مند و در کوتاهترین زمان ممکن اعزام شوید.

تماس با سفیران آفتاب سپنتا

جهت مشاوره رایگان و تماس با ما، می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید یا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید
02122011240
09194978538

0034653423013

تماس با ما

دانشگاه‌های اسپانیا

موسسه سفیران آفتاب سپنتا جهت اخذ پذیرش از تمامی دانشگاه‌های اسپانیا اقدام می‌نماید

موسسه سفیران آفتاب سپنتا با مجوز وزارت علوم، تخصصی‌ترین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا می‌باشد.

هدف ما تحقق رویاهای شماست...

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، خیابان مطلبی نژاد، ساختمان بنیان کاوه

دفتر ایران:

02126603615

شماره همراه:

09194978538

دفتر اسپانیا:

0034653423013